Řeknete nám, jaké místnosti nebo pro kolik lidí ve svých kancelářích potřebujete. My už vymyslíme, jak to celé udělat. A i když tato práce běžně stojí 5 000 Kč, dostanete ji od nás zdarma.
Spolupracujeme s nejlepšími architekty na komerční nemovitosti v Česku – a vybereme z nich takového, který se k vašemu projektu hodí nejvíce. To poznáte sami, až se pustí do práce.
Příčky, podhledy, elektroinstalace, malíři, klimatizace… na každou stavební část vypisujeme tendr. A díky skvělým vztahům s dodavateli vám vyjednáme cenu, kterou byste na vlastní pěst nikdy nedostali.
Vestavěné skříně, dřevěné obklady, stropní lamely, recepce… když se naši truhláři pustí do práce, létají jen třísky. Ale už za pár dní před vámi vyvstane mistrovské dřevařské dílo.
Ať už potřebujete nábytek typový nebo atypový. Od špičkové rakouské firmy Wiesner-Hager nebo poctivého prodejce z Česka. V našich katalozích nebo vzornících si vybere každý.
Světla, květiny, televize, projektory, tabule, akustické prvky nebo chytré stěny. Na poslední fázi vybavení vašich kanceláří si dáváme záležet úplně stejně jako na všech předešlých.
Přidělíme vám projektového manažera, který se na chvíli stane součástí vaší firmy. Vybojuje pro vás lepší ceny, ohlídá kvalitu práce. A 1× týdně se potkáte, abyste měli přehled o všem, co se děje.

Chcete výjimečné kanceláře zcela bez starostí?