fbpx

Služby

01 | Navrhneme dispozici podle vašich potřeb

Řeknete nám, jaké místnosti potřebujete nebo kolik lidí ve vašich kancelářích pracuje. My už potom ve spolupráci s architektem specializovaným na komerční nemovitosti vymyslíme, jak to celé uspořádat. I na malém prostoru často dokážeme věci, které zpočátku vypadají nemožné.
Více informací …

02 | Vybereme pro vás nejlepšího architekta

Spolupracujeme s nejlepšími architekty na komerční nemovitosti v Česku – a vybereme z nich takového, který se k vašemu projektu hodí nejvíce. To poznáte sami, až se pustí do práce.
 
 
Více informací …

03 | Vyjednáme za vás termíny i ceny

Na šikovné dělníky se dnes čeká měsíce, my je pro vás domluvíme mnohem rychleji. Se stavaři, truhláři nebo malíři máme dlouhodobě výborné vztahy, takže dokážeme vyjednat podmínky, ke kterým byste se jako jednotlivec nejspíš nedostali.
 
Více informací …

04 | Zajistíme veškeré stavební práce

Příčky, podhledy, malíři, klimatizace… na každou stavební část vypisujeme samostatný tendr. A díky našim dlouhodobým vztahům s dodavateli máte jistotu perfektně odvedené práce.
 

 

Více informací …

05 | Seženeme šikovné truhláře

Šikovní truhláři mají dneska tolik práce, že vaši zakázku často musí odmítnout. Na nás si ale díky dlouhodobým vztahům udělají čas vždycky. Vestavěné skříně, dřevěné obklady, stropní lamely… všechno pro vás bude.
 
 
Více informací …

06 | Přivezeme a nainstalujeme nábytek

Ať už potřebujete nábytek typový nebo atypový. Od špičkové rakouské firmy Wiesner-Hager nebo raději od lokálního prodejce z Česka. V našich katalozích a vzornících si vybere každý.
 
Více informací …

07 | Vaše kanceláře od základu vybavíme

Světla a svítidla, květiny, televize, projektory, tabule, akustické prvky nebo chytré stěny. Všechno za vás vybereme, nakoupíme, smontujeme i naaranžujeme. Abyste se mohli nastěhovat rovnou do hotového.
 
Více informací …

08 | Celý projekt pro vás zaštítíme

Přidělíme vám projektového manažera, který se na chvíli stane součástí vaší firmy. Zaštítí komunikaci se všemi stranami, ohlídá kvalitu práce, pohlídá termíny. A 1× týdně se potkáte, abyste měli přehled o všem, co se děje.
 
 
Více informací …