Podívejte se, co děláme

Ať už máte o svém novém interiéru jasnou představu, nebo zatím tápete, rádi vám pomůžeme najít to pravé řešení pro váš byt, dům, kanceláře nebo obchodní prostory. Naše návrhy interiérů jsou nejen krásné, ale také funkční, moderní a komfortní. A především šité na míru vašim potřebám. Projdeme s vámi všechny vaše požadavky a připravíme vám originální design a kompletní projekt. S ním se pak bez problémů můžete pustit do realizace.

Realizace může být náročná, zdlouhavá a komplikovaná. A nebo ji můžeme udělat my! Interiérů jsme už vytvořili spousty, a tak nás nic nepřekvapí. S našimi dodavateli a řemeslníky jsme sehraný tým. Vy nám předáte projektovou dokumentaci návrhu od architekta a my se postaráme o to, aby se z papíru přesunula do reality bez jakýchkoliv problémů. Všechno půjde podle vašeho projektu a vy se budete moct v klidu a bez starostí těšit na svůj nový interiér.

Nemusíte si lámat hlavu s výběrem architektů, projektantů, dodavatelů a řemeslníků. Nechte to na nás! Když máme pod palcem celý projekt od začátku až do konce, můžeme vytáhnout všechny kreativní, plánovací a organizační trumfy. Provedeme vás jednotlivými kroky architektonického návrhu i jeho realizace. Poznáte celý náš tým a budete vždy vědět, na čem právě pracujeme. O vše se postaráme a na konci na vás bude čekat připravená židle.