Máme špičkové architekty a spolehlivé dodavatele. Dobře víme, jak obě strany propojit, aby společně dosáhly ohromujících výsledků.

Máme špičkové architekty a spolehlivé dodavatele. Dobře víme, jak obě strany propojit, aby společně dosáhly ohromujících výsledků.

Náš majitel Martin vystudoval stavařinu a několik let dělal obchodního ředitele ve firmě se stavebními materiály. Když mu ale osud přichystal možnost pracovat v oboru návrhu a realizace interiérů, neváhal ani minutu. Po několika letech v oboru založil společnost PREMIER interiors.

O pár měsíců později se k firmě přidal Patrik, zkušený provozní manažer, který strávil 7 let v Notinu a byl u toho, když firma vyrostla z 50 na 600 zaměstnanců. V PREMIER interiors má teď na starosti řízení vašich projektů.

Náš majitel Martin vystudoval stavařinu a několik let dělal obchodního ředitele ve firmě se stavebními materiály. Když mu ale osud přichystal možnost pracovat v oboru návrhu a realizace interiérů, neváhal ani minutu. Po několika letech v oboru založil společnost Premier interiors.

O pár měsíců později se k firmě přidal Patrik, zkušený provozní manažer, který strávil 7 let v Notinu a byl u toho, když firma vyrostla z 50 na 600 zaměstnanců. V Premier interiors má teď na starosti řízení vašich projektů.

Nasloucháme

Vyhovíme požadavkům, za které by vás ostatní společnosti vynesli v zubech.

Kontrolujeme

Dodavatele kontrolujeme tak důsledně, jako kdyby dělali na našem domě.

Vyjednáme

A lepší ceny za vás vyjednáváme se stejnou vervou, jako bychom je platili ze svého.

Díky tomu si vy i architekt můžete splnit to, o čem jste až doposud jen snili.