Koho právě hledáme?

Kalkulant m/ž

Co děláme?

Jsme firma zabývající se realizacemi komerčních a privátních interiérů. Propojujeme tři světy: svět klienta, svět architekta a svět realizace. Usilujeme o komplexní řešení projektů, naše práce začíná u výběru architekta a končí splněným snem klienta.

Co budete dělat?

  • Připravovat cenové nabídky a vyřizovat objednávky
  • Komunikovat se subdodavateli
  • Zabezpečovat dopravu a koordinovat dodávky
  • Připravovat podklady pro vyúčtování zakázek
  • Držet pevně v rukách obchodní smlouvy, faktury a objednávky
  • Řešit reklamace s cílem hledat co nejlepší řešení pro klienta i projekt

Co od Vás očekáváme?

  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Pečlivý a trpělivý přístup
  • Vztah k číslům a práci s Excelem
  • Schopnost pracovat samostatně a samostatně se rozhodovat

Co Vám nabízíme my?

  • Přátelskou a neformální atmosféru v práci
  • Možnost práce z domu a sick-days
  • Možnost realizovat vlastní nápady a kreativitu
  • Možnost práce i na živnost
  • Nástup klidně ihned

Zajímá vás víc informací? Napište nám!

Zuzana Ďurčeková
HR
durcekova@premieri.cz

Projekt manažer junior m/ž

Co děláme?

  • Samostatně vést přidělené projekty od A po Z
  • Zodpovídat za finanční rozpočty projektů
  • Porovnávat cenové nabídky od různých dodavatelů, s cílem zajistit pro klienta to nejlepší.
  • Komunikovat s dodavateli, projektanty, klienty a celým realizačním týmem
  • Poskytovat klientům průběžné informace o stavu projektu. Pro klienta budete něco jako přítel na telefonu

  • Opravdu zodpovědný přístup k práci a ke klientům
  • Dlouhodobou spolupráci. Snažíme se o stabilní tým, je pro nás důležité abychom si sedli osobně i profesně
  • Znalost AutoCAD a anglický jazyk budeme brát jako velké plus
  • Řidičský průkaz B
  • Technické vzdělání, nebo technické myšlení

HR