fbpx

Klient:

„Jsme firma Libli, děláme do telekomunikací a máme slogan – think locally, work globally. Připravte nám, prosím, návrh kanceláří.“

Tak nějak začala naše spolupráce se společností Libli s.r.o. Další týdny jsme s architektkou Andreou Pastrnek trávili kreslením nápadů a myšlenek, které Libli charakterizují, a které by se měly v kancelářích propsat.

Vycházeli jsme ze sloganu, hlavou se nám honila slova jako „lokální tradice“, „moderní styl“, „telekomunikace“ nebo „infrastruktura“. Vznikaly nápady na ikony, trasy a sítě.

Ale vyplatilo se. Když jsme po 2 týdnech odprezentovali moodboard, byl klient nadšený. Nejen z našich návrhů, ale také z lidského přístupu, který jsme během spolupráce prokázali. Protože když například klient zničehonic nemohl přijet na schůzku, jednoduše jsme se „potkali“ přes internetový videohovor.

Výsledek? Ten vidíte sami. Vstupní lobby, dvě zasedací místnosti, kancelář pro managery, back office, open space, relaxační místnost nebo kavárna.

Klient:

Brněnské kanceláře pro největšího prodejce parfémů a kosmetiky v ČR

Od návrhu dispozice přes dodání nábytku až po poslední květináč jsme v tom s vámi. Vaše interiéry už brzy můžou vypadat tak, že je bude obdivovat celá republika! Doporučíme ideální architekty, stavaře i dodavatele, vybojujeme pro vás lepší ceny, dohlédneme na kvalitu práce. Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Doporučíme ideální architekty, stavaře i dodavatele, vybojujeme pro vás lepší ceny, dohlédneme na kvalitu práce. Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Galerie projektu

Podívejte se na naše
podobné realizace

Podívejte se na naše
podobné realizace

Chcete něco
podobného ve své
firmě?

Jenom zavolejte nebo pošlete zprávu