Návrh

Výzvy malých prostor nás při řešení interiérů baví stejně jako velkorysé projekty. Ať už k nám tedy přicházíte pro návrh rodinného bydlení, nebo pro komplexní řešení kanceláří, budeme se vám plně věnovat.

Ozvěte se nám s předstihem

Od první schůzky do předání projektu jsou to
minimálně 2 měsíce.

NOVÝ
NÁVRH
VE 4 KROCÍCH

1/4

První
schůzka

Vy máte plán a představu, my hromadu nápadů a zkušenosti. Sejdeme se a probereme, kde se chcete usadit a jak by to mělo vypadat. Vyjasníme si termíny. Ihned po schůzce od nás obdržíte cenovou nabídku na služby architekta.

Čas: 1 schůzka až 1 týden

2/4

2D
návrhy

Architekt vymyslí, jak to celé uspořádat. Pošle vám ke schválení dispoziční řešení, tedy optimální rozvržení prostoru. Bude-li třeba ho ještě doladit, připraví podle vašich požadavků další variantu.

Čas: 3 až 4 týdny

3/4

3D
vizualizace

Uvidíte, jak to bude vypadat pohromadě. Finální variantu dispozičního řešení převedeme do 3D, k tomu vypracujeme komplexní studii produktů a povrchů.

U nově vznikajících objektů předáváme nejpozději v této fázi dispoziční řešení majiteli budovy, aby mohl interiér dostavět pro potřeby návrhu.

Čas: 4 až 8 týdnů

4/4

Projektová
dokumentace

Interiér rozkreslíme, vytvoříme 2D výkresy pro výrobu a zpracujeme výkaz výměr. Předáme vám kompletní projektovou dokumentaci připravenou pro realizaci interiéru.

Čas: 4 až 6 týdnů

kontaktujte nás