fbpx

Inspirujte se. 11 kancelářských recepcí z celého světa, které berou dech

Na recepci zákazník přichází do prvního osobního kontaktu s vaší firmou. Vytváří si na ní první dojem, který má pak vliv na celý průběh další spolupráce. Navštivte s námi luxusní recepce firem z celého světa  – a nechte se inspirovat.

Slack HQ / San Francisco

Poušť, hory a lesy. Komunikační aplikace Slack propojuje lidi z celého světa bez ohledu na vzdálenost mezi nimi. Nejspíš právě proto designéři při návrhu recepce vsadili na tyto motivy. Pohledový beton, dřevo, stromy, barvy i detaily – všechno k sobě dokonale ladí.

McDonald’s / Chicago

Nadčasová kombinace materiálu i barev s netradičním řešením podhledu v místě recepce vytvářejí výjimečný prostor. Abstraktní detaily, které lemují celý prostor, jsou inspirovány dlouhou historií firmy McDonald’s.

Livingbridge / Londýn

Jednoduché čisté linie v kombinaci s otevřeným stropem vytvářejí působivý dojem. Hra se světly a viditelná vzduchotechnika jsou ústředními prvky, které dělají z jednoduchého interiéru výjimečné dílo.

Czech Promotion / Praha

Beton, viditelná vzduchotechnika, rozvody elektřiny, dřevěná prkna a nábytek z antiku? Ano, i takto můžete prezentovat svou firmu. Výsledek je neotřelý a zapamatovatelný. Chce to ale odvahu a nebát se netradičních řešení.

Ceetrus / Varšava

Ústředním motivem těchto kanceláří je obývací pokoj. Ten symbolizuje přístup firmy ke klientovi, který by se v těchto prostorách měl cítit jako doma.

Willis Towers Watson / Londýn

Ohromující prostor, který svou velikostí umocňuje vlastní důležitost. V kombinaci s jednoduchým čistým designem a kvalitními materiály je tohle prvotřídní architektonické dílo.

Board Intelligence / Londýn

Cílem tohoto designu je vyvolat pocit sounáležitosti a připravit funkční pracovní prostředí podporující spolupráci. Interiér s kontrastními barvami černou a bílou vychází z požadavků zaměstnanců, kteří si v průzkumu sami odhlasovali, jak si představují ideální pracovní prostředí.

Swisse Vitamins / Melbourne

Přírodní materiály i barevné odstíny elegantně navazují na venkovní prostor zahradního atria a vytváří přirozené pracovní prostředí, které podporuje firemní filozofii – důraz na zdraví.

485 La Trobe Street Office / Melbourne

Precizní spojení recepce, lounge zóny, kavárny a neformálních pracovních míst v jediném velkolepém prostoru. Tohle je dílo, které musí zaměstnanci i klienti milovat.

Indeed / Tokyo

Přiznaný odkaz na tradiční prvky japonské kultury vytváří nádhernou oázu klidu. Kancelářské prostory jsou protkány relaxačními zónami, které doplňuje zeleň a tlumené osvětlení.

Hillam Architects / Perth

Dokonalý interiér z betonu, dřeva a skla. Industriální potemnělý design má návštěvníka ponořit hluboko do světa architektonické firmy, kam právě vstupuje.

Návrhy a realizace reprezentativních recepcí jsou naším posláním. Pokud s tím potřebujete pomoct, kdykoliv nám dejte vědět.