fbpx

O obsah se nám stará Obsahová agentura

Že si pro spolupráci vybíráme jen ty nejlepší architekty na komerční nemovitosti v Česku, to je o nás asi známo. Nově jsme však dozráli i ke spolupráci se špičkovými textaři – brněnskou Obsahovou agenturou. A zjistili jsme při tom jednu hrozně důležitou věc.

Na úvodním workshopu při definování silných a slabých stránek vyplynulo, že naší největší bolestí je… malý tým.

Jenže hned v dalším cvičení jsme došli k závěru, že malý tým je vlastně také jednou z našich nejsilnějších zbraní. Protože právě díky malému týmu:

  • máme ke každému projektu tak silnou citovou vazbu, že nám osobně záleží na tom, aby dopadl co nejlépe,
  • se svými dodavateli máme tak přátelské vztahy, že pro vás vyjednáme doslova snové podmínky,
  • na telefon nebo e-mail vám klidně odpovíme o víkendu nebo pozdě večer, pokud si to situace žádá,
  • dokážeme se rychle přizpůsobit, takže když třeba nestíháte sjednanou schůzku, zavoláme si přes Skype.

Během spolupráce s Obsahovou agenturou jsme přišli na to, že oni to mají úplně stejně. A došlo nám, jak skvělé to je, když pracujete s menší firmou, kterou dobře znáte – a které osobně záleží na vašem úspěchu.

Protože když velká firma o 150 zaměstnancích pokazí vaši zakázku, jenom pokrčí rameny, mávne rukou a přejde na dalšího klienta. Je jí to téměř ukradené. Vaše zakázka pro ni nic zvláštního neznamená.

Když se ale něco podobného stane v menší firmě, je každá taková zakázka velkým zklamáním, který se osobně dotkne všech lidí ve firmě.

Proto my v PREMIER interiors dáváme do každé zakázky naprosto všechno. Pracujeme na ní se stejným úsilím, jako bychom dělali na interiéru vlastních kanceláří.

I díky tomu nám pod rukama vznikají úžasné projekty.

A když nám zavoláte nebo napíšete, rádi vás o tom přesvědčíme i osobně.