fbpx

Předali jsme nové kanceláře pro Libli

„Jsme firma Libli, děláme do telekomunikací a máme slogan – think locally, work globally. Připravte nám, prosím, návrh kanceláří.“

Tak nějak začala naše spolupráce se společností Libli s.r.o. Další týdny jsme s architektkou Andreou Pastrnek trávili kreslením nápadů a myšlenek, které Suntel charakterizují, a které by se měly v kancelářích propsat.

Vycházeli jsme ze sloganu, hlavou se nám honila slova jako „lokální tradice“, „moderní styl“, „telekomunikace“ nebo „infrastruktura“. Vznikaly nápady na ikony, trasy a sítě.  Absolvovali jsme nepočítaně brainstormingů, pomalovali stovky papírů a hodili do koše desítky nápadů.

Zasedací místnost s oválným stolem

Ale vyplatilo se. Když jsme po 2 týdnech odprezentovali moodboard, byl klient nadšený. Nejen z našich návrhů, ale také z lidského přístupu, který jsme během spolupráce prokázali. Protože když například klient zničehonic nemohl přijet na schůzku, jednoduše jsme se „potkali“ přes internetový videohovor.

„Vážím si vašeho přístupu a jsem rád, že jsme si vybrali právě vás.“

Michal Rákoci
jednatel společnosti Suntel Net

Výsledek? Ten vidíte sami. Vstupní lobby, dvě zasedací místnosti, kancelář pro managery, back office, open space, relaxační místnost nebo kavárna.

Vše v designu, který odráží identitu firmy Libli a ve kterém se klienti i zaměstnanci budou každý den cítit božsky.

Místo jídelny tady vznikla kavárna

Galerie z realizace