fbpx

PREMIER na grilu: velkolepá párty, kterou jsme uspořádali nad střechami Brna

Ve čtvrtek 31. května jsme terasu brněnského NEST interiéru využili k neformálnímu setkání s našimi architekty a klienty. Úžasné počasí, luxusní jídlo a skvělá společnost udělaly z grilovačky akci, na kterou nikdo z účastníků jen tak nezapomene.

Párty odstartovala už odpoledne, kdy jsme využili letního počasí a povídali si s klienty a architekty v pohádkové atmosféře vysoko nad střechami Brna.

V podvečer jsme pod přísným dozorem kuchaře z gastronomického centra Kuliner roztopili gril a připravili čerstvé slávky na bílém víně, filety z lososa nebo steaky z vyzrálého hovězího. Něco tak výborného většina z nás hodně dlouho nejedla.

A jako tečka za luxusním jídlem přišla na řadu degustace lahodných vín a ochutnávka prémiových rumů, které jsme pro ještě lepší gastronomický zážitek proložili čokoládou.

Všichni se bavili tak dobře, že první hosté nás opouštěli až dlouho po setmění, zatímco ti poslední těsně před rozbřeskem. A my si v duchu jenom přáli, aby další den v pátek nemuseli chodit do práce.

Vzhledem k úspěchu grilování už teď rozmýšlíme, co pro naše klienty připravíme příště. A budeme rádi, když se tentokrát potkáme i s vámi.

Galerie z akce